Nasz Orlik - Jak ćwiczyć?

Czyli fitness dla wszystkich.

Autorka:
Urszula Staniszewska

Sztafeta im. Kamili Skolimowskiej na Orlikach [LISTA ORLIKÓW]

Na wybranych Orlikach pomiędzy 11 a 20 września 2015 r. odbędzie się Rodzinna Sztafeta im. Kamili Skolimowskiej. Będzie też promowana lekkoatletyka, w tym dyscypliny rzutowe, w których ostatnio Polska okazała się światową potęgą. Szacowana frekwencja to około 30 tysięcy osób. Po raz pierwszy impreza mająca na celu uczczenie pamięci wspaniałej polskiej lekkoatletki będzie miała wymiar ogólnopolski. 

Kliknij tutaj, aby zobaczyć listę animatorów i Orlików organizujących Rodzinną Sztafetę

Do udziału w orlikowej imprezie zachęcał minister Adam Korol podczas konferencji prasowej poświęconej Lotto Memoriałowi im. Kamili Skolimowskiej na Stadionie Narodowym w Warszawie: 

- Nie chcielibyśmy, żeby aktywność fizyczna Polaków ograniczała się tylko do czasu, w którym w  ramach Europejskiego Tygodnia Sportu  na wielu, wielu orlikach będą się mogły  doskonale bawić całe rodziny, a na około 300 z nich wziąć udział w Rodzinnej Sztafecie im. Kamili Skolimowskiej. Listę Orlików, na których można wziąć udział w sztafecie można znaleźć na stronie naszorlik.pl – mówił minister Adam Korol. - Widać, że tendencja dotycząca sportu powszechnego zmienia się na korzyść, coraz więcej Polaków biega, jeździ na rowerach, uprawia inne sporty.

Zobacz też: