Baza wiedzy

Wiedza i narzędzia przydatne w codziennej pracy Animatora

Promocja

Stwórz stronę dla swojego zespołu na Futbolowo.pl

Spis treści

Każda dobra drużyna piłkarska powinna mieć swoją stronę internetową. Dzięki Futbolowo.pl jest to możliwe - zupełnie za darmo!

Na Futbolowo.pl możesz utworzyć profesjonalną, przejrzystą i nowoczesną stronę piłkarską. Wprowadź informacje o swoim klubie lub drużynie, dodaj mecze i składy - system automatycznie wygeneruje tabele oraz szczegółowe statystyki!

Dostaniesz także aż 5 GB przestrzeni dyskowej, które będziesz mógł zapełnić zdjęciami z meczów czy innych ważnych wydarzeń z życia zespołu.

Utwórz stronę dla swojej drużyny i zaprezentuj ją światu!

Jak rozpocząć tworzenie strony klubu lub zespołu?

1. Wejdź na Futbolowo.pl i zarejestruj się. 

2. Po zalogowaniu się do Panelu Administratora kliknij "+ utwórz stronę", a następnie zielony guzik "Utwórz stronę" w sekcji "Klub piłkarski". 

3. Wpisz nazwę swojego  klubu i wybierz go z Bazy Wiedzy (jeśli już wcześniej został przez kogoś stworzony) lub zjedź na sam dół rozwijanej listy i kliknij "Inny, nowy klub". 

4. Następnie możesz wstawić herb klubu oraz wprowadzić szczegółowe informacje na jego temat. Wreszcie przyjdzie pora na wpisanie domeny, pod którą strona będzie dostępna dla wszystkich internautów. 

5. Kliknij zielony guzik "Załóż stronę" i gotowe! Twoja własna strona klubowa została utworzona!

Jak zarządzać swoją stroną?

Dostęp do wszystkich modułów uzyskasz za pośrednictwem zakładek widocznych na czarnej kolumnie po lewej stronie ekranu.

Ich układ jest identyczny jak w przypadku strony rozgrywek, której obsługę opisaliśmy już tutaj, zobacz:  Jak zarządzać stroną rozgrywek? 

Nieco inna jest tylko zakładka "Dane piłkarskie":

- Dane piłkarskie

  •          Klub i drużyny - wejdź tutaj, aby edytować informacje o swoim klubie, a także dodać drużyny w jego obrębie (np. trampkarzy czy orlików).
  •          Ludzie - w tym miejscu możesz dodać kadry wszystkich drużyn w obrębie Twojego klubu.
  •          Lista rozgrywek - tutaj możesz dodać i edytować rozgrywki, edycje (sezony) oraz terminarze wraz z poszczególnymi meczami. 

Więcej informacji na temat prowadzenia strony klubowej na Futbolowo.pl znajdziesz na blog.futbolowo.pl w zakładce "Poradnik dla Użytkowników".

W razie wątpliwości czy problemów z obsługą systemu wejdź na pomoc.futbolowo.pl i przejrzyj FAQ lub wyślij nam zgłoszenie - doradzimy tak szybko, jak to możliwe! Możesz także napisać do nas bezpośrednio, klikając w zielony guzik "Pomoc techniczna" po prawej stronie ekranu w Panelu Administratora.

Zobacz przykładowe strony klubowe utworzone na Futbolowo.pl:

Komentarze