Baza wiedzy

Wiedza i narzędzia przydatne w codziennej pracy Animatora

Promocja

Stwórz stronę rozgrywek na Futbolowo.pl

Spis treści

Organizujesz turniej piłkarski? Chcesz publikować ważne komunikaty, relacje i wyniki meczów, zdjęcia czy statystyki? Z Futbolowo.pl jest to możliwe!

Dzięki Futbolowo.pl utworzysz stronę rozgrywek piłkarskich zupełnie za darmo. Wbudowane moduły ułatwią Ci prezentowanie aktualności, terminarzy, tabel, składów czy rozbudowanych statystyk drużyn i zawodników.

Co więcej, otrzymasz aż 5 GB przestrzeni dyskowej, którą możesz wykorzystać na galerie zdjęć z meczów czy innych wydarzeń, które zorganizujesz.

Nowoczesne i przejrzyste szablony graficzne sprawią, że Twoje zawody będą miały znakomitą oprawę w Internecie, a Ty dasz znać światu o swojej inicjatywie.

Jak rozpocząć tworzenie strony rozgrywek?

1. Wejdź na Futbolowo.pl i zarejestruj się.

2. Po zalogowaniu się do Panelu Administratora kliknij "+ utwórz stronę", a następnie zielony guzik "Utwórz stronę" w sekcji "Rozgrywki". 

3. Wpisz nazwę swoich rozgrywek i wybierz je z Bazy Wiedzy (jeśli już wcześniej zostały przez kogoś utworzone) lub zjedź na sam dół rozwijanej listy i kliknij "Inne, nowe rozgrywki". 

4. Następnie możesz wstawić logo rozgrywek oraz wprowadzić szczegółowe informacje na ich temat. Wreszcie przyjdzie pora na wpisanie domeny, pod którą strona będzie dostępna dla wszystkich internautów. 

5. Kliknij zielony guzik "Załóż stronę" i gotowe! Twoja własna strona rozgrywek piłkarskich została utworzona!

Jak zarządzać swoją stroną?

Dostęp do wszystkich modułów uzyskasz za pośrednictwem zakładek widocznych na czarnej kolumnie po lewej stronie ekranu. 

- Przegląd

 • Dashboard - podstawowe informacje na temat Twojej strony (liczba newsów, komentarzy, zdjęć, a także podgląd ostatnich komentarzy).
 • Współadministratorzy - możesz wysłać innemu Użytkownikowi zaproszenie do współadministrowania stroną.
 • Plan abonamentowy - po wykupieniu konta premium uzyskasz dostęp do rozszerzonych możliwości.
 • Statystyki strony - w tym miejscu sprawdzisz popularność swojej strony - liczbę odsłon, wizyt czy unikalnych użytkowników.

- Zarządzanie treściami

 • Aktualności - wejdź tutaj, aby pisać i publikować newsy.
 • Ankiety - poznaj opinie innych Użytkowników na ważne tematy.
 • Komentarze - możesz przejrzeć, edytować, zasłaniać oraz usuwać komentarze, które internauci wpisali na Twojej stronie.
 • Menu strony - wejdź tutaj, by tworzyć i edytować menu, dzięki któremu internauci odnajdą wszystkie informacje.
 • Galeria - dodawaj zdjęcia z meczów oraz innych wydarzeń.

- Dane piłkarskie

 • Informacje o rozgrywkach - w tym miejscu móżesz utworzyć nową edycję (sezon) swoich rozgrywek, dodać drużyny oraz terminarz.
 • Drużyny i ludzie - wejdź tutaj, aby uzupełnić składy zespołów.

- Wygląd strony

 • Ustawienia strony - w tym miejscu możesz zmienić szablon kolorystyczny czy dodać własny top.
 • Portale społecznościowe - zdefiniuj przekierowanie na Facebooka, by automatycznie publikować posty na fanpejdżu Twoich rozgrywek.
 • Sponsorzy - wejdź tutaj, aby dodać loga firm, wspierających Twoją inicjatywę. Wyświetlą się na pasku u dołu strony.

Więcej informacji na temat prowadzenia strony na Futbolowo.pl znajdziesz na blog.futbolowo.pl w zakładce "Poradnik dla Użytkowników".

W razie wątpliwości czy problemów z obsługą systemu wejdź na pomoc.futbolowo.pl i przejrzyj FAQ lub wyślij nam zgłoszenie - doradzimy tak szybko, jak to możliwe! Możesz także napisać do nas bezpośrednio, klikając w zielony guzik "Pomoc techniczna" po prawej stronie ekranu w Panelu Administratora.

Zobacz przykładowe strony rozgrywek utworzone na Futbolowo.pl:

Komentarze