Baza wiedzy

Wiedza i narzędzia przydatne w codziennej pracy Animatora

Obsługa portalu

Wypełnienie wniosku Animator 2014

Spis treści

Rejestracja w portalu

Żeby rozpocząć edycję wniosku, wejdź na stronę www.naszorlik.pl/rejestracja. Zobaczysz następujący ekran: 

Kliknij dalej, zobaczysz poniższy formularz. Żeby zarejestrować konto musisz uzupełnić wszystkie pola formularza.

Na następnym ekranie wybierz Orlik dla którego chcesz złożyć wniosek. Możesz dodać więcej niż jeden Orlik, a jeśli dodasz jakiś błędnie - możesz go usunąć z listy.

Po wyborze Orlików kliknij dalej, konto już jest zarejestrowane.  Kliknij dalej i zaloguj się w portalu danymi Twojego konta.
Uzupełnienie informacji o Orliku

Zanim zaczniesz, musisz się zarejestrować. Jeśli to już za Tobą, zaloguj się pod adresem www.naszorlik.pl/logowanie

Po zalogowaniu zobaczysz poniższy ekran. Żeby rozpocząć wypełnianie wniosku, kliknij przycisk "Uzupełnij"

Przy pierwszym wejściu otrzymasz hasło dostępu do danych Orlika.
Zapisz to hasło w bezpiecznym miejscu, będzie Ci potrzebne przy uzupełnianiu wniosku. Hasło możesz przekazać innym osobom pracującym na Orliku dla którego wypełniasz wniosek - dzięki temu będą mogły edytować wniosek.

Po podaniu hasła zobaczysz formularz składający się z czterech części.
Pierwszą częścią są godziny otwarcia Orlika. Zwróć uwagę na to, żeby określić nie tylko daty kiedy Orlik jest otwarty, ale również, kiedy jest zamknięty. Przejście do kolejnego formularza będzie możliwe dopiero po zaznaczeniu godzin otwarcia lub okresu, kiedy Orlik jest zamknięty.
Przykład poniżej pokazuje sposób uzupełnienia danych dla Orlika otwartego od 1 marca do 30 listopada i zamkniętego zimą.

Po uzupełnieniu godzin dostępności dla całego roku, przycisk "Gotowe" staje się aktywny - możesz w niego kliknąć i przejść do następnego formularza. Następny formularz to informacja o boiskach, sprzęcie i regulaminie Orlika. Tak jak w przypadku pierwszego formularza, przycisk "Gotowe" będzie aktywny po uzupełnieniu wszystkich informacji.

Kolejny formularz pozwala uzupełnić informacje na temat osób pracujących na Orliku. Rozpocznij uzupełnianie informacji od skompletowania danych na Twój temat, a następnie dodaj tam wszystkich Animatorów i inne osoby pracujące na Orliku. 
Żeby potwierdzić zmiany naciśnij przycisk "Zapisz" - jeśli zapomnisz o dodaniu któregoś z pól, pojawi się obok niego czerwony wykrzynik.

Po kliknięciu "Gotowe" w formularzu zespołu Orlika, przejdziesz do formularza "Partnerzy i sponsorzy". Uzupełnij w nim dane jednostki nadzorującej oraz ewentualnie informacje na temat partnerów, sponsorów i projektów realizowanych na Orliku.
Po uzupełnieniu formularza "Partnerzy i sponsorzy" uaktywni się zakładka "Wszystko gotowe". Jeśli wszystkie dane zostały uzupełnione poprawnie, wyślij informacje na temat Orlika. 

Uzupełnienie wniosku do programu "Animator"
Żeby mieć możliwość złożenia wniosku, musisz zarejestrować się w portalu i uzupełnić dane Orlika (opis powyżej). Po wejściu do Panelu Zarządzania pod adresem www.naszorlik.pl/panel i uzupełnieniu danych Orlika, przycisk "Wejdź do generatora" stanie się aktywny. Wtedy będziesz mieć możliwość uzupełnienia wniosku do programu Animator. 
Wypełnij w nim wszystkie pola poza zaznaczonymi jako nieobowiązkowe - wtedy przycisk "Wyślij wniosek" stanie się aktywny. Wysłanie wniosku uniemożliwia jego dalszą edycję, pozwala wydrukować końcową wersję wniosku wraz z załącznikami (po wysłaniu wniosku, przycisk "Drukuj" staje się aktywny).
Załączniki do wniosku należy wypełnić i podpisać ręcznie. Komplet dokumentów (wniosek i załączniki) należy przesłać w jednym egzemplarzu do 10 marca (decyduje data stempla pocztowego) na adres: Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej, ul. Lipowa 3, 84-100 Puck. 

Komentarze